خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان

موجود نیست
فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
81205
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
3,100,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش 1200 شانه طرح وینتیج کاشان یکی از طرح های اصیل بافت فرش کهنه نما می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک با رنگ بندی های فرش وینتیج سرمه ای، مشکی و لاکی دراختیار خریداران قرار می گیرد. این طرح فرش که با طراحی سنتی و  مدرنتیه مورد تولید قرار می گیرد را می توانید بسته به سلیقه خود و در نظر گرفتن سبک دکوارتیو به همراه هارمونی رنگ دکوراسیون مورد خریدارای قرار دهید. 
از خصوصیات این دسته
فرش طرح وینتیج 1200 شانه تراکم 3600 کهنه نما می توان به موراد زیر اشاره نمود:
- همان طور که در بالا بیان شده است این طرح فرش وینتیج کاشان را با تراکم فرش 1200 شانه تراکم 3600 مورد بافت قرار می دهند تا یک فرش ظریف به خریداران ارائه گردد.
- علاوه بر بحث تراکم در نظر گرفتن تعداد 8 پالت رنگی نیز در این محصولات یکی از دیگر از المان های این که در بافت این محصول در زمینه ارتقای زیبایی نقوش به کار گرفته می شود.
- نوع جنس نخ بافت فرش که در این محصولات با جنس الیاف نازک و درخشنده آکریلیک هیت ست شده بافت می شود نیز از دیگر ویژگی های فرش کهنه نما می باشد که سبب گشته این دسته از فرش را در رده بندی فرش های درجه یک قرار دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروشگاه فرش کاشانک در باب پاسخگویی به نیاز خریداران که از اهداف اصلی و سرلوحه کاری این فروشگاه است امکان خرید مستقیم و بدون واسطه فرش طرح وینتیج 1200 شانه تراکم 3600 کهنه نما را به شکل حضوری و آنلاین در نظر گرفته است تا متقاضیان بتوانند به راحتی به این دسته از فرش های ماشینی دست یابند.

برگشت به بالا