خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج طرح کلاسیک

موجود نیست
فرش وینتیج طرح کلاسیک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج طرح کلاسیک فرش وینتیج طرح کلاسیک فرش وینتیج طرح کلاسیک فرش وینتیج طرح کلاسیک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
81204
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
3,100,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش وینتیج طرح کلاسیک یکی از انواع مدل های بافت فرش کهنه نمای کاشان می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک با قیمت مناسب و کیفیت بالا به خریداران ارائه می گردد. اما از المان های تاثیر گذار در زمینه قیمت و کیفیت این فرش می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- تراکم بافت: استفاده از گره های بافت عرضی و طولی فرش که عاملی در راستای کیفیت و ظرافت فرش می باشد و از عوامل موثر بر قیمت است را می توان در این دسته از فرش به صورت فرش وینیتج 1200 شانه تراکم 3600 بیان نمود.
- تعداد رنگ به کار رفته در فرش: از عوامل موثر دیگر بر قیمت فرش و حتی تاثیر گذار در زیبایی فرش را می توان تعداد رنگ بندی های بافت فرش مطرح کرد که استفاده از رنگ بندی های واقعی در آن در زمینه کیفیت نیز موثر می باشد.
- نوع الیاف بافت فرش نیز در این زمینه دخیل می باشد و می توان در باب قیمت و کیفیت آن را موثر دانست که در زمینه نوع الیاف آن می توان الیاف آکریلیک هیت ست شده را برای بافت مطرح نمود که یک فرش مقاوم و ضد حساسیت را به خریداران ارائه می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

با توجه به المان های بالا در زمینه خرید فرش وینتیج طرح کلاسیک قیمت مناسب و با کیفیت می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان خرید حضوری و آنلاین دیدن نمایید و به محصول دلخواه خود با ضمانت کیفیت و قیمت ارزان به سبب نبود واسطه در بحث فروش دست یابید.

برگشت به بالا