خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه

موجود نیست
طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه طرح جدید فرش وینتیج 1200 شانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
81201
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
3,100,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

استقبال از فرش های کهنه نما به عنوان فرش های جدید و به روز سبب گشت تا تولید کنندگان را وادار به تولید این نمونه از فرش با تراکم بالا نماید تا این قبیل از محصولات با ظرافت بالا در اختیار خریداران قرار گیرد. به همین جهت فروشگاه فرش کاشانک به تولید فرش وینیتح 1200 شانه 8 رنگ ساده اقدام نموده است تا خریداران بتوانند به این نمونه از طرح های جدید فرش وینتیج 1200 شانه دست یابند. همچنین در باب رفع نیاز خریداران برای خرید این دسته از فرش ها با هارمونیک رنگی مناسب با دکوراتیو منازل این فروشگاه تولید این طرح فرش را با رنگ بندی های مختلف زمینه هم چون فرش وینیتج آبی، بنفش، طلایی و فرش فیلی انجام داده است تا خرذیدارن به راحتی بتوانند به این نمونه از طرح های فرش با رنگ زمینه مناسب دست یابند.
در باب ابعاد تولیدی در این مجموعه نیز می توان به سایز فرش وینیتج 6 متری به همراه سایز 1.5*1 و 2.25*1.5 اشاره نمود که بادر نظر گرفتن وسعت منازل و رعایت قانون فاصله بین لبه فرش تا دیوار می توانید به خرید آن اقدام نمایید.
خرید فرش 1200 شانه کهنه نمای کاشان تراکم 3600 طرح جدید در این مجموعه به صورت آنلاین با امکان مشاهده عکس فرش و رنگ بندی های آن امکان پذیر می باشد تا خریداران با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانند به خرید این دسته از فرش هی ماشینی دست یابند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

منظور از فرش های کهنه نما در اصل فرش های نو کهنه شده می باشد که به صورت ماشینی و طی عملیات دواشور شدن به صورت کهنه در می آیند تا بتوانند به عنوان یک قالی عتیقه با قیمت مناسب تر در اختیار خریداران قرار گیرد.

برگشت به بالا