خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج مدرن 700 شانه

موجود نیست
فرش وینتیج مدرن 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج مدرن 700 شانه فرش وینتیج مدرن 700 شانه فرش وینتیج مدرن 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
67102
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
2,490,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش های ونیتیج که در اصل همان فرش های کهنه نما هستند طراحی مشابه با فرش های عتیقه دارند که با پاخور فراوان به صورت سائیده شده در می آیند. در صورتی که امروزه همین طرح فرش را می توانید به صورت ماشینی به عنوان فرش کهنه شده که به صورت نو می باشد، تهیه نمایید. به کا بردن طراحی های متنوع در تولید این محصولات امکان استفاده از این فرش ها را برای هر سبک دکوراتیو از کلاسیک گرفته تا مدرن امکان پذیر می نماید.
فرش وینتیج مدرن 700 شانه یکی از طرح های عرضه شده در فروشگاه فرش کاشانک است که با طراحی اصیل و مجلل خود منجر به این شده تا علاقه مندان زیادی به سمت این سبک کار ها روی آورند. در باب خرید فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید می توانید از تصاویر ارائه شده از این محصولات در فروشگاه اینرتنتی فرش کاشانک دیدن نمایید و بسته به شرایط خود به شیوه خرید حضوری یا حتی آنلاین به این محصولات دست یابید.
در باب ابعاد این محصول می توان به ابعاد فرش وینیتج 6 متری، فرش کهنه نمای 4 متری و سایز 1.5*1 این محصول اشاره نمود که بسته به مکان استفاده از آن می توانید آن را خریداری نمایید.
از ویژگی هایی این نمونه از فرش وینتیج عرضه شده به بازار می توان به نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده اشاره نمود که از الیاف های نازک و درخشنده با مقاومت بالا و عدم پرزدهی است که سبب گشته تا این فرش را در کنار زیبایی در زمینه کیفیت در بالاترین درجه کیفی قرار دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

چگونگی تولید فرش کهنه نما
در اصل فرش های کهنه نما در ابتدا همانند سایر فرش های ماشینی مورد بافت قرار می گیرند سپس بعد از تولید در طی عملیات دواشور به صورت کهنه شده در می آیند. این نمونه از طراحی را می توانید در به روز ترین طرح و رنگ بندی از فروشگاه فرش کاشانک به شکل مستقیم با بهترین قیمت خریداری نمایید.

برگشت به بالا