خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه

موجود نیست
فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
770811HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
1,093,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش وینتیج به محصولی گفته می شود که از ظاهری کهنه و قدیمی برخوردار است و به نوعی عتیقه محسوب می شود و مشابه با فرش های قدیمی است. فرش وینتیج گل برجسته طرح ورساچه را می توان به عنوان نمونه ای از این محصولات معرفی نمود. امکان خرید اینترنتی فرش کاشان طرح ورساچ با قیمت کارخانه برای متقاضیان این محصول متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی فراهم می باشد.

خصوصیات فرش ماشینی گل برجسته کهنه نما

تولید فرش کهنه نما یا وینتیج به عنوان فرش مدرن در تراکم پایین صورت می پذیرد که به علت برخورداری از مقدار الیاف مصرفی کم تر می توان به عنوان فرش ارزان قیمت از آن نام برد. تولید این محصول با استفاده از دو نوع الیاف بافت مقاوم و انعطاف پذیر اکریلیک و هایبالک صورت می پذیرد که بدین شکل از حال گل برجسته برخوردار می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش کاشان طرح ورساچ با قیمت کارخانه
به منظور تهیه و خریداری فرش ماشینی وینتیج کاشان با قیمت درب کارخانه می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه نموده تا از طرح های مورد پسند خود بهره مند گردید. فروش آنلاین فرش طرح ورساچ کاشان با قیمت درب کارخانه توسط این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیرد که خریداران به صورت غیر حضوری می توانند از آن بهره مند گردند.

برگشت به بالا