خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما

موجود نیست
فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77083HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
1,093,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش وینتیج گل برجسته طرح کهنه نما یکی از فرش های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک می باشد که در تصویر بالا می توانید عکس فرش را مشاهده نمایید. این طرح فرش وینتیج یکی از بهترین گزینه های خرید برای فرش اتاق خواب و فرش آشپزخانه می باشد که می توانید با ابعاد مورد نظر از سایز فرش 6 متری گرفته تا ابعاد 1.5*1 و 2.25*1.5 آن را تهیه نمایید.
این دسته از تولیدات فرش کهنه نما کاشان را می توان از محصولات مدرن با طرح های اصیل معرفی نمود که زیبایی خاصی را برای منازل خریداران ایجاد می نماید. این دسته از فرش را برای استفاده در مکان های ذکر شده که در تردد بالایی از رفت و آمد قرار دارند را با تعداد گره های عرضی برابر با 700 و تعداد گره های 2550 در طول فرش مورد بافت قرار می دهند که این فرش را بهترین گزینه برای رفت و آمد نموده است.
بافت فرش 700 شانه تراکم 2550 را از حیث نوع جنس نخ خاب نیز می توان از محصولاتی معرفی نمود که از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و دلیل این امر را می توان الیاف مقاوم و بدون پرز آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک که برای فرورفتگی های فرش به کار برده می شود، بیان نمود.
فروشگاه فرش کاشانک برای در دسترس قرار دادن این نمونه از محصولات به خریداران و هموطنان در سراسر کشور امکان خرید مستقیم فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید را فراهم کرده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید
فروشگاه فرش کاشانک با در نظر گرفتن نحوه خرید به شکل حضوری و خرید آنلاین فرش وینتیج کاشان با حذف دلالان و واسطه ها سبب شده تا خرید مستقیم فرش وینتیج و کهنه نما با طرح و مدل های جدید برای هموطنان مهیا گردد تا به راحتی با صرف کمترین هزینه و زمان بتوان به خرید فرش کهنه نما کاشان با به روز ترین و جدید ترین طرح و رنگ دست یافت.

برگشت به بالا