خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

تابلو فرش طرح آیه جدید کاشان

تابلو فرش طرح آیه جدید کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
تابلو فرش طرح آیه جدید کاشان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
550,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از پر فروش ترین تابلو فرش های ماشینی در دسته بندی طرح های تابلو فرش آیه را می توان تابلو فرش طرح واین یکاد معرفی نمود که به دلیل رفع چشم زخم برای هر خانه خریداری می شود یا حتی به عنو ان یک هدیه مورد آن را تهیه می نمایند. این نمونه از تابلو فرش را می توانید با طراحی تابلو فرش طرح آیه جدید کاشان در فروشگاه فرش کاشانک به شکل بدون قاب خریداری نمایید.
رنگ بندی جذاب بافت این تابلو فرش که از تعداد 8 رنگ می باشد و تعداد گره ای عرضی برابر با 1200 و تراکم طولی 3600 را می توان از مشخصه های این تابلو فرش ماشینی بیان نمود که ظرافت و زیبایی خاصی را برای این محصول به همراه دارد. در جهت کیفیت نیز می توان به کار بردن الیاف صدردصد آکریلیک هیت ست شده که از الیاف های مرغوب بافت فرش به شمار می رود را بیان نمود که این محصول را در دسته بندی تابلو فرش های درجه یک قرار می دهد.
در باب دیگر مشخصه های بافت این تابلو فرش ماشینی طرح آیه می توان ابعاد آن را بیان نمود که به صورت 50*100 بافته می شود. در جهت تهیه این نمونه از تابلو فرش های با کیفیت می توانید از فروشگاه فرش کاشانک به شکل خرید اینترنتی تابلو فرش بافت با بهترین قیمت این محصول را تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی تابلو فرش بافت با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک به دلیل فروش مستقیم و بدون حضور واسه به صورت حضوری و حتی آنلاین این امکان را فراهم نموده است تا در زمینه خرید متقاضیان بتوانند به بهترین قیمت این دست از تابلو فرش ها دست یابند. به همین منظور خرید اینترنتی تابلو فرش بافت با بهترین قیمت در این فروشگاه مهیا گشته است که با ارائه گارانتی کیفیت به خریداران ارائه می گردد.

برگشت به بالا