خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

تابلو فرش 1200 شانه وان یکاد

تابلو فرش 1200 شانه وان یکاد
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
تابلو فرش 1200 شانه وان یکاد

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
550,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تابلو فرش 1200 شانه وان یکاد
فروش ویژه انواع تابلو فرش های طرح آیه که طرفدارن بسیار زیادی دارد در این فروشگاه انجام می شود. انواع تابلو فرش های طرح آیه، انواع تابلو فرش های طرح منظره، روستا و... که بسیار جذاب هستند و با انواع دکوراسیون های خاص ست می شوند.
تابلو فرش ماشینی وان یکاد کاشان
این تابلو فرش درجه یک کاشان که مشاهده می کنید یکی از تابلو فرش های پرفروش است که بسیار پر طرفدار بوده و با خط بسیار زیبایی که در نقشه آن است، آیه وان مقدس وان یکاد نوشته شده است. این آیه در بسیاری از خانه ها دیده می شوذ و بیشتر هم با تابلو فرش ماشینی در بسیار از منازل به کار می رود. تابلو فرش ماشینی وان یکاد با تعداد 8 پالت رنگی بافته شده و جزو تابلو فرش های 1200 شانه تراکم 3600 می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین تابلو فرش 1200 شانه
فروشگاه معتبر اینترنتی فرش کاشانک یکی از تولیدکنندگان انواع تابلو فرش های ماشینی درجه یک و اصل کاشان است. خرید آنلاین تابلو فرش در این فروشگاه یکی از فرصت هایی است که هر کسی به راحتی نباید آن را از دست دهد زیرا فروش تابلو فرش به قیمت کارخانه حساب می شود و کلیه محصولات امکان فروش عمده را نیز دارند. پس برای خرید عمده تابلو فرش ماشینی این فروشگاه یکی از گزینه هایی است که در پیش روی شماست و می توانید با خرید تابلو فرش های زیبا و با اصالت کاشان، از محصولات این فروشگاه بهرمند شوید.

برگشت به بالا