خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

تابلو فرش طرح آیه قرآن

تابلو فرش طرح آیه قرآن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
تابلو فرش طرح آیه قرآن

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
450,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تابلو فرش طرح آبه قرآن یکی از نمونه تابلو فرش های مذهبی است که با طرح آیه تابلو فرش وان یکاد تویلد گشته و از استقبال زیادی برای خرید برخوردار می باشد. این نمونه از تابلو فرش بدون قاب طرح و ان یکاد را می توانید با طراحی های متفاوت و طیف رنگ بندی های متنوع از فروشگاه فرش کاشانک هم به صورت خرید جزئی و هم به شکل خرید عمده تهیه نمایید.
به منظور تهیه به شکل عمده این محصولات می توانید هم به صورت حضوری و هم به شکل غیر حضوری به خرید و قیمت تابلو فرش آیه قرآن عمده دست یافته و به سفارش این محصول بپردازید.
از ویژگی های این نمونه از محصولات که سبب گشته تا از نظر ظاهری شباهت بالایی به نوع تابلو فرش دستبافت داشته باشد را می توان استفاده از تراکم گره ای بافت این تابلو فرش ها که به صورت 1200 شانه تراکم 3600 می باشد، اشاره داشت. البته استفاده از نوع نخ خاب آکریلیک که دارای ظرافت نیز می باشد در این زمینه بی تاثیر نیست. البته علاوه بر بحث نوع الیاف در زمینه زیبایی آن و شبیه شدن به نوع دستبافت استفاده از این نوع نخ خاب در زمینه کیفیت این تابلو فرش ها نیز اثر گذار بوده است به طوری که این محصول را در رده بندی تابلو فرش های درجه یک قرار می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید و قیمت تابلو فرش آیه قرآن عمده
خرید و قیمت تابلو فرش آیه قرآن عمده ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک در ابعاد کوچک افقی را می توانید همان طور که در پایین به آن اشاره شده است به صورت مستقیم به دو شیوه حضوری یا حتی غیر حضوری تهیه نمایید.

برگشت به بالا