خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره

موجود نیست
فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
2100
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
CRX
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
3T7084
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
3,290,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش طرح 700 شانه طرح حوض نقره از سری محصولات پر فروشی است که توسط فرش کاشانک با قیمت ارزان ارائه گشته است. امکان خرید ارزان قیمت فرش کاشان 700 شانه نقشه حوض نقره کرم با قیمت مناسب توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک در ابعاد و رنگ کرم متناسب با دکوراسیون های کوچک برای شما مشتریان فراهم است.
ویژگی های فرش طرح 700 شانه کاشان
تولید فرش طرح 700 شانه با همان تعداد تراکم در نظر گرفته برای فرش 500 شانه صورت می پذیرد که به علت به کارگیری از طرح های جدید و پر فروش فرش 700 شانه آن را با عنوان فرش طرح 700 شانه معرفی نموده اند. تراکم پایین در نظر گرفته شده برای این محصول سبب قابلیت پاخور فراوان آن با مقاومت بالا به جهت برخورداری از خاب بلند و قیمت ارزان شدن آن گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید ارزان قیمت فرش کاشان 700 شانه نقشه حوض نقره کرم
بسیاری از افراد به دنبال فرش پر فروش با قیمت ارزان هستند که در همین راستا فروشگاه فرش کاشانک امکان خرید ارزان قیمت فرش طرح حوض نقره کرم رنگ طرح 700 شانه کاشان را برای آن ها به صورت مستقیم و غیر حضوری فراهم آورده است. ابعاد متنوع و گارانتی معتبر کالا نیز برای این طرح فرش پر طرفدار در نظر گرفته شده است.

برگشت به بالا