خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1500
تراکم :
4500
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
11503HB
وضعيت موجودي:
موجود نيست
اندازه :
رنگبندی :
8,970,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان ماندگار، به صورت فرش دودی، کرم، سرمه ای و بژ تولید می شود. از آنجایی که نخ آکریلیک مقاومت بالایی دارد در تولید بهترین فرش های ماشینی باید نخ آکریلیک و بدون پرز و ضدحساسیت آکریلیک هیت ست شده، به کار رود. فرش های ماشینی 1500 شانه گل برجسته ای که در قسمت های برجسته آن، نخ آکریلیک به کار رفته باشد از بهترین نوع می باشند.
این فرش ماشینی دستبافتگونه در ابعاد های مختلف تولید و ارائه می شود.
تولید فرش طرح افشان وقتی به صورت شانه و تراکم بالا باشد، زیبایی و ظرافت بی نظیری دارد و می توان از این طرح زیبا در دکوراسیون های مدرنیته و کلاسیک استفاده کرد.

خرید فرش 1500 شانه کاشان مدل افشان با قیمت کارخانه
وقتی صحبت از قیمت کارخانه می آید یعنی شما باید فرش های ماشینی را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنید. خرید مستقیم شما را به فرش باکیفیت با قیمت ارزان تر از بازار می رساند.
خرید فرش 1500 شانه کاشان را می توانید به صورت حضوری و اینترنتی از فروشگاه کاشانک به صورت مستقیم با قیمت کارخانه انجام دهید. تمامی محصولات این مجموعه با ضمانت نامه معتبر پس از فروش، ارائه می شوند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

وقتی می گوییم فرش گل برجسته یا فرش نقش برجسته یعنی محصولاتی که طرح آن به صورت یکدست نیست و ناهمواری و ناصافی در طرح های آن وجود دارد. برای مثال فرش طرح افشان گل برجسته بدین صورت است که گل های افشان آن به صورت برجسته در سراسر قالی خود نمایی می کند. در تولید قالی های برجسته کاشان از الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک استفاده می شود.

برگشت به بالا