خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1500
تراکم :
4500
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
11501HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,970,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

گروه تولیدی فرش کاشانک؛ تولید کننده و صادر کننده انواع فرش های ماشینی 1500 شانه گل برجسته کاشان است که این فرش های زیبای لوکس ماشینی را در طرح های زیبا و نقشه های پرفروش، تولید می کند. بافت این محصولات، با تراکم 4500 است و این فرش های دستبافتگونه ماشینی کاشان برای مکان های لوکس و پذیرایی های مجلل مناسب است.
فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان شادمهر، یکی از طرح های بدون ترنج است که با 8 پالت رنگی و با الیاف آکریلیک هیت ست شده و الیاف هایبالک بافته شده است. خرید فرش 1500 شانه مدل افشان برجسته سرمه ای و کرم را می توانید در ابعاد 6 متر، 9 متر، 12 متر و دیگر ابعاد، خریداری کنید.
فرش سرمه ای گل برجسته را می توانید برای مکان های دلباز تر و فضاهای بزرگ استفاده کنید و فرش کرم گل برجسته را برای مکان های کوچک تر و فضاهای بسته تر استفاده کنید.
فرش طرح افشان شادمهر کاشان، جز طرح های شلوغ و توپر است که گل های روشن سراسر این قالی را فرا گرفته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

منظور از فرش های دستبافتگونه چیست؟
فرش های ماشینی که در یک متر از عرض و طول آن تعداد گره ها زیاد باشد و یا به عبارتی تعداد شانه (تعداد گره در یک متر از عرض) و تعداد تراکم (تعداد گره در یک متر از طول فرش) زیاد باشد. در تولید فرش های با تراکم بالا، از الیاف نازک استفاده می شود.

برگشت به بالا