خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید

فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812025
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح مروارید، یکی از فرش های طرح افشان گلریز است که به رنگ سرمه ای در کارخانه فرش کاشانک تولید شده است. این فرش باکیفیت با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و در بافت نخ تار و پود آن؛ الیاف پنبه به کار رفته است و فرش 8 رنگ ماشینی است.

فرش سرمه ای در دکوراسیون
شما می توانید فرش سرمه ای طرح افشان را با مبلمان کرم، سفید و پرده های رنگ روشن ست کنید. مزایای استفاده از فرش سرمه ای این است که آلودگی و کثیفی را نشان نمی دهد و برای مکان های پررفت و آمد مناسب است. فرش طرح مروارید سرمه ای به دلیل نداشتن ترنج و پراکنده بودن گل ها در سراسر آن، برای مکان های تنگ و کوچک نیز مناسب است.

خرید مستقیم فرش 1200 شانه از کارخانه
قیمت فرش جدید 1200شانه تراکم 3600 طرح افشان مروارید، به قیمت کارخانه  و تولیدی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک ارائه می شود. تمامی قیمت ها در این فروشگاه کمتر از بازار است و محصولات به صورت حضوری و اینترنتی با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

از آنجایی که فرش های مدل افشان نوعی خطای دید در چشم بیننده به وجود می آید و فضای منزل را بزرگتر نشان می دهد، تقاضای آن بالاتر رفته است و فروش بالایی دارد.

برگشت به بالا