خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل

فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812022
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح شاه گل یکی از طرح های جدید فرش ماشینی ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که با رنگ زمینه فرش ترمه ای و سرمه ای روانه بازار می گردد. این طرح فرش که از دسته فرش های شلوغ به شمار می رود را می توانید در دیزاین منازل با اکسسوری های کم و خلوت مورد استفاده قرار دهید.
ابعاد تولیدی این فرش ماشینی به صورت فرش 6 متر، 9 و 12 متر به همراه سایر سایز های استاندارد فرش تولید می گردد که بسته به مساحت منازل خود و در نظر گرفتن رعایت قاون فاصله گذاری بین لبه فرش تا دیوار می توانید آن را خریداری نمایید.
طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه کاشان با تراکم 3600 تولید می شود و در بافت آن از جنس نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده می نمایند تا این فرش به عنوان یک فرش بدون حساسیت با مقاومت بالا مورد استفاده قرار گیرد. بافت یک چنین فرش های ماشینی را با دستگاه فرش بافی به روز و پیشرفته شرکت وندویل بلژیک مورد بافت قرار می دهند تا یک فرش ظریف و بدون عیب به خریداران عرضه گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
در جهت خرید طرح شاه گل فرش ماشینی 1200 شانه کاشان با رنگ فرش ترمه ای یکی از طرح های پر فروش فرش کاشان می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه به این فرش ماشینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا دست یابید. امکان مشاهده عکس فرش و رنگ بندی این محصول در وب سایت فرش کاشانک مهیا می باشد.

برگشت به بالا