خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند

فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812021
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فروشگاه فرش کاشانک در راستای رفع نیاز خریداران در جهت خرید فرش های دستبافت گونه جایگزین قالی دستبافت با قیمت مناسب امکان تولید و عرضه مستقیم فرش ماشینی 1200 شانه کاشان را در طرح و رنگ بندی های گوناگون فراهم نموده است تا خریداران بتوانند به راحتی به نمونه ای از قالی های دستبافتگونه از نوع ماشینی دست یابند.
فرش ماشینی 1200 شانه طرح سهند یکی از  طرح های فرش کاشان تولید شده در مجموعه فرش کاشانک می باشد که با تم رنگ زمینه فرش سرمه ای که از دسته رنگ های پر فروش می باشد، تولید می گردد. این طرح فرش کاشان را که طراحی مشابه با قالی های افشان را دارا است می توان  از دسته فرش های بدون لچک معرفی نمود که با طراحی به روز و مدرن خود توانسته مورد پسند همگان قرار گیرد.
این نمونه از فرش ماشینی که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 بافت می شوند با تعداد هشت پالت رنگی واقعی بافت می شود که زیبایی نقوش و نگاره ها را در بردارد. استفاده از الیاف نازک و درخشنده آکریلیک هیت ست شده که از مقاومت و عدم پرزدهی برخوردار است نیز از مشخصه های این فرش ماشینی بوده که این دسته از محصول را در رده بندی فرش های درجه یک قرار می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

منظور از قالی های دستبافتگونه در نوع ماشینی این محصولات استفاده از تراکم گره ایی بالا برای تولید می باشد. یعنی هرچه تعداد گره های زده شده در راستای عرضی که به شانه فرش معروف است بیشتر ظرافت این محصولات بیشتر می گرد و همین موضوع علتی بر نام گذاری این محصولات به عنوان فرش دستبافت گونه.

برگشت به بالا