خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی

فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812020
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی خوی یکی از طرح های اصیل بافت فرش ایرانی است که امروزه به صورت فرش دستبافت گونه با ظرافت بالا در فروشگاه های شهر فرش کاشان مورد تولید قرار می گیرد. فروشگاه فرش کاشانک یکی از این مجموعه های تولیدی در شهر کاشان می باشد که این طرح فرش ماشینی 1200 شانه را در رنگ بندی فرش کرم به خریداران ارائه می نماید.
این طرح اصیل که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 بافت می شود را می توانید در این مجموعه با ابعاد استاندارد فرش بسته به مساحت منازل خود خریداری نمایید. فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ ماهی خوی کرم یکی از مناسب ترین گزینه های فرش پذیرایی به شمار می رود که برای دکوراتیو های کلاسیک که به دنبال طرح فرش اصیل ایرانی با ظرافت بالا مشابه به فرش های دستباف هستند می تواند بهترین گزینه باشد.
در باب ویژگی های این دسته از فرش ماشینی علاوه بر بحث تراکم و طراحی و رنگ بندی آن در نظر گرفتن جنس نخ فرش نیز از موضوعاتی است که برای خرید می تواند در باب کیفیت حائز اهمیت گردد. به همین منظور در این راستا در باب جنس نخ می توان به دو نخ مصرفی بافت فرش به عنوان نخ خاب و نخ پود اشاره نمود.
نخ خاب فرش که در حدود 82 درصد از فرش را تشکیل می دهد باید با مرغوب ترین جنس بافته شود تا بتواند یک فرش درجه یک را به خریداران ارائه دهد. لذا برای بافت این دسته از محصولات به ویژه فرش های تراکم بالا به جهت ظرافت و زیبایی از الیاف های آکریلیک استفاده می نمایند که در فرایند گرما دهی به صورت هیت ست در آمده اند تا علاوه بر مقاومت بالا و عدم پرزدهی به سبب براقیت و درخشندگی یک فرش ایده ال را به خریداران ارائه دهد. در باب نخ پود فرش که در راستای پاخور مناسب فرش به کار می رود و حدود 20 درصد از فرش را تشکیل می دهد می توان جنس نخ پود پنبه را بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ ماهی خوی کرم
در باب خرید فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ ماهی خوی کرم با ویژگی های ذکر شده در بالا در زمینه کیفیت و ظرافت می توانید این محصول را از فروشگاه فرش کاشانک به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه نمایید. حذف واسطه در بحث فروش از این مجموعه را می توان عاملی بر عرضه فرش ماشینی 1200 شانه کاشان با قیمت تولیدی بیان نمود که سبب گشته تا بهترین قیمت در کنار بهترین کیفیت را به خریداران ارائه نماید.

برگشت به بالا