خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره

فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812016
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تولید و عرضه فرش های ماشینی مختلف با طرح های متنوع گاها مورد استقبال خوبی قرار گرفته است که همین موضوع سبب گشته تا برخی از طرح های فرش ماشینی به عنوان طرح پرفروش نام بگیرند. فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره از این دسته از محصولات بوده که توانسته به عنوان یک طرح پرفروش از استقبال بالایی برای خرید برخوردار گردد.
در کنار طراحی بی نظیر این محصول با ترنجی که توسط خشت هایی زیبا احاطه شده است بحث رنگ زمینه را نیز می توان از مباحثی مطرح کرد که در ارتقای زیبایی و خاص بودن این محصول اثر گذار می باشد. تنوع رنگ بندی های مختلفی در تولید این محصول به کار برده می شود که از پر تقاضا ترین آن را می توان به رنگ فرش ترمه ای و فرش سرمه ایی مرتبط دانست که در فروشگاه فرش کاشانک ارائه می گردد.
ابعاد مختلف و استاندارد این محصول نیز از دیگر ویژگی هایی است که می تواند دست خریداران را برای خرید هر ابعاد فرشی باز نگه دارد.
از دیگر ویژگی های بافت این فرش ماشینی کاشان طرح حوض نقره 1200 شانه تراکم 3600 می توان به تعداد هشت رنگ واقعی به کار رفته در فرش و استفاده از نخ خاب آکریلیک هیت ست شده و دستگاه فرش بافی hcp اشاره نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی کاشان طرح حوض نقره 1200 شانه تراکم 3600
برای خرید پر فروش ترین طرح های فرش ارائه شده در بازار فرش هم چون فرش ماشینی کاشان طرح حوض نقره 1200 شانه تراکم 3600 می توانید از فروشگاه فرش کاشانک به صورت آنلاین با امکان مشاهده عکس فرش و رنگ بندی آن به خرید اقدام نمایید. البته برای خرید حضوری نیز می توانید با هماهنگی های لازم با واحد فروش این مجموعه به خرید حضوری دست یابید.

برگشت به بالا