خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس

فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812013
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

اگر به دنبال فرش های دستبافت نما با طرح های جدید و به روز هستید می توانید از طرح های متنوع فروشگاه فرش کاشانک هم چون فرش ماشینی 1200 شانه طرح پرنس با رنگ زمینه فرش سرمه ای دیدن نمایید. این دسته از فرش را می توان در میان طرح های فرش لچک و ترنج که از طرح های اصیل بافت فرش می باشد قرار داد و دلیل آن را می توان استفاده از ترنج و طراحی ویژه این محصول بیان نمود. توجه به انتخاب یک چنین طرح های فرش دستبافت گونه ایی برای منازل باید با توجه به وسعت منازلصورت گیرد. معمولا طرح های ترنج دار برای منازل با وسعت بالا انتخاب می گردند و این موضوع در انتخاب رنگ بندی فرش نیز اثر گذار می باشد به طوری که از رنگ فرش تیره برای وسعت های بالا به سبب ایجاد صمیمیت فضا استفاده می نمایند.
اما در باب تهیه یک چنین فرش هایی ماشینی موضوع مهم برای خریداران را می توان بررسی قیمت و خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 مطرح کرد که امروزه از مباحث مهم به شمار می رود.
خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600
به منزله خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 که از دسته فرش های دستباف گونه می باشد می توانید از فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده متنوع ترین طرح و رنگ بندی این محصولات به خرید به شکل حضوری یا حتی خرید آنلاین فرش اقدام نمایید. همچنین از لحاظ قیمت نیز می توان فروش مستقیم در این فروشگاه را که حذف واسطه و دلالان را در پی دارد را عاملی بیان نمود که منجرب فروش فرش با قیمت تولیدی می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

عوامل موثر بر قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600
علاوه بر اثر فروش مستقیم بر روی قیمت فرش عامل های دیگری نیز در این زمینه اثر گذر هستند که در باب آن می توان عوامل موثر بر قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 را به شرح زیر بیان نمود:
- تراکم بافت: یکی از المان های اثر گذار بر روی ظرافت یا حتی مقاومت فرش را می توان تراکم طولی و عرضی فرش بیان نمود که به طبع با بالا رفتن آن علاوه بر ارتقای این موارد به طبع افزایش قیمت را نیز به همراه خواهد داشت.
- تعداد رنگ به کار رفته در فرش: تعداد پالت های رنگی که در تولید فرش به منظور ارتقایی زیبایی به کار میرود را می توان از دیگر عامل های اثر گذار بر روی قیمت بیان نمود.
- ابعاد فرش: یکی از المان هایی که مهم ترین تاثیر در باب قیمت را دارد همین سایز و ابعاد فرش می باشد.
- نوع جنس الیاف و دستگاه فرش بافی نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت فرش 1200 شانه دستبافتگونه کاشان به شمار می روند.

برگشت به بالا