خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا

فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
812011
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
8,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

خرید فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 به دلیل مشابهت با قالی های دستبافت اما با قیمتی مناسب تر امروزه بیشترین تقاضا را در بازار فرش به سمت خود معطوف ساخته است. به همین جهت تولید کنندگان شهر فرش کاشان به دنبال تولید و عرضه این دسته از فرش های ماشینی با متنوع ترین طرح و رنگ بندی هستند تا بتوانند به رفع نیار خریداران پاسخ دهند.
فرش ماشینی 1200 شانه طرح آریا از نمونه طرح های عرضه شده فرش دستبافت نما در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که با رنگ زمینه فرش کرم مناسب برای انتخاب فرش پذیرایی نوعروسان در این مجموعه ارائه می گردد. این طرح فرش که در دسته بندی فرش های 1200 شانه 8 رنگ قرار دارد را می توانید با ابعاد مختلف بسته به وسعت منازل خود و در نظر گرفتن قانون رعایت فاصله بین لبه فرش تا دیوار با حد نصاب 30 تا 50 سانتی مورد خریداری قرار دهید.
این دسته از فرش های 1200 شانه دستبافتگونه را علاوه بر بافت با این تراکم با الیاف نازک و درخشنده آکریلیک هیت ست شده مورد بافت قرار می دهند تا ضخامت کم این نوع الیاف بتواند از لحاظ زیبایی و ظرافت این محصول را خاص تر نماید.
البته در کنار این بحث از دیگر مزایای استفاده از الیاف آکریلیک که در فرآیند گرما دهی به صورت هیت ست در می آید را می توان به شرح زیر بیان نمود:
- عدم پرزدهی
- مقاومت بالا
- انعطاف پذیریی بالا

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600
فروشگاه فرش کاشانک در باب خرید فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را مهیا نموده است که به دو شیوه خرید حضوری و آنلاین امکان دسترسی به آن وجود دارد. البته حذف واسطه ها در این نحوه فروش از مزیت هایی به شمار می رود که خرید از این مجموعه را بیشتر کرده است و این موضوع به دلیل حذف سود واسطه ها در فروش بوده که به نفع خریداران می باشد. 

برگشت به بالا