خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته

فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
31208
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 1200 شانه 8 رنگ طرح مهتاب گل برجسته، یکی از بی نظیرترین فرش های کلاسیک و سنتی کاشان است که جز فرش های با تراکم 3600 می باشد و این فرش سرمه ای کاشان با استفاده از 8 رنگ زیبا و با الیاف هیت ست شده آکریلیک بافته شده است. قالی های هزارودویست شانه، به دلیل ظرافت و زیبایی بسان قالی های دستباف، سمبل هنر و فرهنگ ایرانی است و می توان از این فرش های زیبای کاشان، در دکوراسیون های زیبا و خاص و پذیرایی های مجلل پهره برد.
ضخامت این فرش های لوکس کاشان، در حدود 6 میلیمتر است و بهتر است در مکان های کم رفت و آمد از آن استفاده شود و این قالی را در پذیرایی به گونه ای پهن شود که پایه های مبل و وسایل دیگر منزل، روی آن قرار نگیرد.
ترنج این فرش طرح جدید، کوچک است و به چشم نیست و شبیه فرش های طرح افشان کاشان است. رنگ زمینه سرمه ای با گل های رنگ روشن زیبا، سبب جذابیت این طرح شده است.
خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ سرمه ای
فروشگاه اینترنتی کاشانک، کلکسیونی بی نظیر از فرش های کاشان 1200 شانه را دارد و توانسته است این محصولات را با دستگاه HCIX2 و با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید کند. کیفیت بالا در کنار زیبایی طرح و نگاره؛ از ویژگی های این محصولات زیبا هستند و شما می توانید این فرش های ماشینی دستبافتگونه کاشان را با قیمت عمده و تولیدی از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش های ماشینی دستبافتگونه، محصولاتی هستند با شانه و تراکم بالا. شانه که به تعداد گره های زده شده در یک متر از عرض می گویند و تراکم یعنی تعداد گره های زده شده در یک متر از طول را می گویند. هر چه این شانه و تراکم بالاتر باشد، به همان میزان ظرافت، زیبایی و انسجام و توپری فرش بیشتر می شود.

برگشت به بالا