خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
712019HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح لاکچری از جدیدترین طرح های فرش سال می باشد که توانسته در زمره پر فروش ترین فرش های ماشینی قرار گیرد. به همین منظور و استقبال از این طرح فرش دستبافت نما که به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شود در فروشگاه فرش کاشانک امکان فروش فرش طرح لاکچری 1200 شانه برجسته هایبالک با قیمت مناسب مهیا گشته است تا خریداران با هر توان مالی بتوانند به این فرش زیبا دست یابند.
در فروشگاه فرش کاشانک این نمونه از طرح فرش با رنگ بندی فرش کرم مناسب برای استفاده در مکان های با وسعت کم برای روشن سازی فضا و حتی منازل نوعروسان و رنگ فرش گردویی برای کسانی که به دنبال یک فرش چرک تاب با تیرگی کمتر در زمینه فرش هستند، تولید می گردد.
مشخصات فرش 1200 شانه گل برجسته هایبالک
فرش های 1200 شانه گل برجسته را با تراکم 3600 بافت می نمایند تا انسجام گره ها یک فرش مناسب را به خریداران ارائه دهد. این تراکم بافت علاوه بر انسجام در باب ظرافت نیز به کار برده می شود که یکی از مناسب ترین جایگزین ها برای قالی های دستبافت با قیمت مطلوب تر می باشد. به کار بردن الیاف هایبالک در کنار آکریلیک هیت ست شده برای ایجاد قسمت های برجسته در فرش از ویژگی های به شمار می رود که سبب شده تا این فرش به نام فرش هایبالک نیز شناخته شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش طرح لاکچری 1200 شانه برجسته هایبالک با قیمت مناسب
فروشگاه فرش کاشانک در باب پاسخگویی به نیاز هموطنان که سرلوحه کاری این مجموعه می باشد علاوه بر تولید و عرضه به روز ترین طرح های فرش و رنگ بندی های جذاب امکان فروش مستقیم را به دو شیوه حضوری و انلاین در نظر گرفته است تا بتوانید علاوه بر صرف کمترین هزینه به راحتیاز وب سایت این مجموعه با مشاهده عکس فرش به انتخاب دلخواه خود دست یابید و سپس به هر شیوه که مورد دلخواه شماست به خرید بپردازید. فروش فرش طرح لاکچری 1200 شانه برجسته هایبالک با قیمت مناسب نیز به همین منظور در این فروشگاه مهیا گشته است.

برگشت به بالا