خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
712016HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

تولید فرش ماشینی در کارخانجات فرش بافی اصولا بر اساس نیاز بازار صورت می پذیرد. ارائه محصولات نقش برجسته و زیبا چون فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پیچک توسط کارخانه های تولیدی و استقبال از ظرافت و زیبایی بافت آن سبب شده تا قیمت بالای آن توسط فروشگاه فرش کاشانک با کاهش هزینه های تولید، بسیار مناسب ارائه گردد و امکان خرید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته هایبالک با قیمت عالی توسط این فروشگاه آنلاین فرش برای متقاضیان و علاقمندان فراهم شود.
خصوصیات فرش ماشینی 1200 شانه هایبالک
تولید فرش ماشینی هایبالک از جمله محصولات پر فروشی است که تولید کنندگان همواره سعی در تولید بهترین نوع آن داشته و به همین منظور بهترین متریال خام را به کار می گیرند. فرش های ماشینی هایبالک همان فرش های گل برجسته است که در بافت آن علاوه بر الیاف اکریلیک هیت ست، از الیاف بافت هایبالک نیز استفاده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته هایبالک با قیمت عالی
فروشگاه آنلاین فرش کاشانک ارائه دهنده تنوع بسیار زیادی از طرح های کلاسیک و اصیل در تراکم های بالا می باشد که بدین طریق متقاضیان می توانند از خریداری محصول مورد پسند با قیمت عالی و کیفیت درجه یک بهره مند گردند. چرا که فروش فرش 1200 شانه گل برجسته هایبالک با قیمت کارخانه توسط این فروشگاه آنلاین فرش صورت می پذیرد.

برگشت به بالا