خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
712014HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

یکی از انواع فرش های ماشینی دستبافتگونه که امروزه توانسته به سبب قیمت مناسب، جایگزین قالی های دستبافت قرار گیرد را می توان فرش های ماشینی تراکم بالا معرفی نمود که گاها به سبب ارتقای زیبایی به شکل برجسته نیز بافت می شوند. فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته یکی از دسته فرش های تراکم بالا می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک با تنوع طرح و رنگ بندی روانه بازار می گردد که در باب معرفی یکی از جدیدترین طرح های فرش سال عرضه شده در این مجموعه می توان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح رویا را معرفی نمود که با رنگ زمینه فرش فیلی، آبی کاربنی و نسکافه ای در اختیار خریداران قرار می گیرد.
علاوه بر طراحی بی نظیر این محصول و رنگ بندی متنوع آن که امکان خرید را برای خریداران با هر سبک و هارمونی رنگی دکوراتیوی امکان پذیر می نماید در باب دیگر ویژگی های این فرش ماشینی می توان به تراکم بافت 3600 این محصول که در باب انسجام گره های فرش به کار برده می شود و تعداد هشت پالت رنگی واقعی فرش که برای ارتقای زیبایی نقش و نگاره ها به کار می رود اشاره نمود. البته استفاده از جنس نخ بافت فرش نیز از دیگر مشخصه های فنی این فرش به شمار می رود که در باب آن می توان نخ آکریلیک هیت ست شده به همراه هایبالک را بیان نمود که نوع نخ هایبالک برای قسمت های فرو رفته در فرش و آکریلیک برای قسمت های برجسته به کار می رود.
در باب تهیه این چنین محصولی با ویژگی های ذکر شده می توانید از مجموعه فروشگاه فرش کاشانک به خرید قالی 1200 شانه گل برجسته با قیمت کارخانه دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید قالی 1200 شانه گل برجسته با قیمت کارخانه
موضوعی که در این راستا در این فروشگاه مطرح گشته است بحث خرید قالی 1200 شانه گل برجسته با قیمت کارخانه است که این سوال را در ذهن خریدار ایجاد می نماید که به چه علت فرش های دستبافتگونه ایی با این کیفیت با قیمت مناسب عرضه می گردد که این علت را تنها می توان به سبب فروش مستقیم و بدون حضور واسطه در این مجموعه بیان نمود که سبب می گردد تا از سود های اضافی در این زمینه کاسته و فرش با قیمت درب کارخانه به خریداران ارائه گردد.

برگشت به بالا