خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
712012HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خزان یکی از مدل های جدید بافت فرش های دستباف نما در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که به صورت ترنج قرار گرفته در یک قاب با طراحی منحصر به فرد توانسته مورد پسند و سلیقه همگان قرار گیرد. این طرح فرش ماشینی که به عنوان یکی از طرح های فرش لوکس شناخته شده است را با تراکم بالا مورد بافت قرار می دهند تا ظرافت طراحی، زیبایی بیشتری را برای این محصول ایجاد نماید. استفاده از تراکم 3600 برای بافت فرش 1200 شانه نیز به منظور افزایش انسجام گره ها و دوام فرش به کار برده می شود.
از دیگر ویژگی های این فرش گل برجسته که سبب گشته تا با عنوان فرش هایبالک نیز معرفی گردد می توان نخ هایبالک بافت این محصولات را بیان نمود که در جهت ایجاد قسمت های فرورفته در فرش برای نمایان سازی قسمت های برجسته بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود را بیان نمود. در باب تکنیک بافت این فرش می توان در وهله اول به شکل معمولی قرار گیری این نوع نخ در بافت فرش در دستگاه های فرش بافی اشاره نمود که به صورت یک فرش ساده بافته می شوند اما در مرحله آهار با قرار گیری در فرایند گرمادهی است که الیاف هایبالک نسبت به گرما واکنش نشان داده و به شکل پفکی و جمع شده در می آید و در نتیجه فرش به صورت برجسته تولید می گردد.
فروشگاه فرش کاشانک با تولید متنوع ترین نوع طرح و رنگ بندی این محصولات امکان فروش مدل جدید فرش 1200 شانه گل برجسته را فراهم نموده است که با مراجعه به فروشگاه اینترنتی این مجموعه می توانید از طرح های آن دیدن نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش مدل جدید فرش 1200 شانه گل برجسته
امکان فروش مدل جدید فرش 1200 شانه گل برجسته با طرح و رنگ بندی های جدید در ابعاد استاندارد در فروشگاه فرش کاشانک به شکل مستقیم به دو شیوه فروش حضوری با برقراری تماس با واحد فروش جهت هماهنگی های لازم برای خرید حضوری و خرید به شکل آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی فرش کاشانک امکان پذیر می باشد. فروش با هر یک از روش های ذکر شده و خرید به هر شیوه که برای خریدار مقدور می باشد در این مجموعه با ارائه ضمانت کتبی 36 ماه کیفیت فرش به همراه می باشد.

برگشت به بالا