خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
71209HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

امروزه برخی از طرح های بافت فرش ماشینی با در نظر داشتن هنر های اصیل هر یک از شهر ایران بافته می شوند که در شهر فرش کاشان نیز یکی از طرح هایی که با در نظر گرفتن این اصالت مورد تولید قرار گرفته است را می توان فرش 1200 شانه گل برجسته طرح باغ فین بیان نمود که به نوعی از طراحی فرش های خشتی به شمار می رود. این طرح خاص فرش را می توانید علاوه بر دکوراتیو مدرن در دکوراسیون های کلاسیک نیز استفاده نمایید و جلوه ایی خاص را به منازل خود ببخشید.
این طرح فرش را می توانید در مجموعه فروشگاه فرش کاشانک با رنگ زمینه فرش آبی کاربنی در ابعاد مختلف و استاندارد فرش مورد خریداری قرار دهید.
از ویژگی های این طرح خاص می توان به استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده با مقاومت بالا و عدم پرزدهی اشاره نمود که در کنار الیاف هایبالک برای نمایان سازی قسمت های برجسته یک فرش درجه یک را روانه بازار می نماید. رنگ های این قالی ماشینی هشت رنگ کاشان از طیف رنگ های شاد وواقعی می باشد که خود در زیبایی این طرح فرش تاثیر گذار است.
در جهت تهیه این طرح فرش کاشان می توانید به خرید اینترنتی طرح باغ فین 1200 شانه برجسته از فروشگاه فرش کاشانک اقدام نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی طرح باغ فین 1200 شانه برجسته از فروشگاه فرش کاشانک با قیمت درب کارخانه به خریداران ارائه می گردد و این موضوع به علت نبود واسطه و کوتاه شدن دست دلالان در این زمینه می باشد.

برگشت به بالا