خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
1200
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
71208HB
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
7,950,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح آریانا یکی از طرح های جدید فرش برجسته کاشان می باشد که با رنگ زمینه آبی کاربنی، نسکافه ای و فرش گردویی در اختیار خریداران قرار می گیرد. این طرح فرش که با تراکم 3600 بافته می شود یکی از فرش های ظریف با تراکم بالا است که امکان استفاده از آن به عنوان فرش پذیرایی لوکس برای مکان های کم تردد به سبب عدم دفورمگی فرش مناسب می باشد.
از ویژگی های این نمونه از فرش ماشینی می توان به نوع نخ بافت این محصول اشاره نمود که نخ خاب آن با جنس آکریلیک هیت ست شده به همراه هایبالک و نخ پود پنبه برای بافت استفاده می شوند که به عنوان یک فرش با کیفیت ممتاز می این فرش را روانه بازار می نماید.
ابعاد استاندارد این محصول نیز از دیگر مشخصه های این فرش به شمار می رود که دست خریدار را با در نظر گرفتن وسعت منازل برای خرید باز نگه می دارد.
فروشگاه فرش کاشانک امکان خرید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته هایبالک با بهترین قیمت از این مجموعه را با طرح و رنگ بندی های متنوع به شکل حضوری و آنلاین در نظر گرفته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته هایبالک با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک با در نظر گرفتن فروش مستقیم و کوتاه نمودن دست دلالان در فروش امکان خرید فرش ماشینی 1200 شانه برجسته هایبالک با بهترین قیمت را برای خریداران در نظر گرفته است که به راحتی برای خریداران در اقصی نقاط کشور امکان تهیه آن امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا