خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک

موجود نیست
فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
10 رنگ
شانه :
1000
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
811019
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
4,850,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح چشمک یکی از انواع طرح های ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که با تم رنگی فرش سرمه ای به عنوان یک فرش چرک تاب امکان استفاده از آن در پذیرایی منازل مهیا می باشد. این طرح فرش که با تراکم 3000 بافته  می شود از لحاظ انسجام گره ایی و مقاومت نیز در دسته فرش های مقام قرار دارد. البته در کنار تراکم گره ایی بحث نوع الیاف به کار رفته در این فرش های ماشینی نیز منجر به مقاومت وکیفیت بالای این محصولات می گردد به نحوی که این دسته از تولیدات را در رده بندی فرش های درجه یک قرار می دهد.
در باب نوع الیاف مصرفی که شامل نخ خاب و نخ پود می باشد می توان جنس نخ آکریلیک هیت ست شده را بیان نمود که از الیاف های نازک و درخشنده با مقاومت بالا در برابر حرارت و گرما معرفی نمود که در کنار نخ پود پنبه یک فرش با کیفیت ممتاز را در اختیار خریداران قرار می دهد. به کار بردن تعداد پالت 10 رنگ واقعی نیز از دیگر ویژگی های این فرش به شمار می رود که از لحاظ تثبیت رنگ و مقاومت نیز در این محصول اثر گذار می باشد. البته نوع دستگاه بافت این فرش های ماشینی نیز موثر در باب کیفیت و مقاومت فرش می باشد که در فروشگاه فرش کاشانک برای تمامی محصولات خود از به روز ترین تکنولوژی نوین روز دنیا از محصولات شرکت وندویل بلژیک استفاده می نمایند.
در جهت خرید این نمونه از تولیدات که هم از لحاظ کیفی در بالاترین رده قرار دارد و هم از لحاظ تنوع طرح و رنگ بندی مورد پسند همگان قرار دارد فروشگاه فرش کاشانک، فروش اینترنتی فرش هزار شانه کاشان با قیمت درب کارخانه را در نظر گرفته است تا تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور با صرف کمترین هزینه بتوانند به این محصول دست یابند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش اینترنتی فرش هزار شانه کاشان با قیمت درب کارخانه
به سبب کوتاه شدن دست دلالان در زمینه فروش های مستقیم فرش به ویژه فروش اینترنتی و تعامل مستقیم بین تولید کننده و خریدار که دسترسی به فرش با قیمت تولیدی را به همراه دارد فروشگاه فرش کاشانک امکان خرید از وب سایت اینترنتی خود را به شکل فروش اینترنتی فرش هزار شانه کاشان با قیمت درب کارخانه در نظر گرفته است که با مراجعه به آن می توانید به فرش با گارانتی کیفیت و قیمت مناسب دست یابید.

برگشت به بالا