خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا

موجود نیست
فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
10 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
کد محصول :
37104HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
4,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش 700 شانه گل برجسته طرح روژا با رنگ زمینه فرش کرم گزینه بسیار مناسب برای منازل کوچک می باشد تا بدین صورت بتوانند فضا را به بهترین نحو بزرگ تر جلوه دهند، چرا که رنگ های روشن همواره سبب بزرگنمایی فضاهای کوچک می شود و به همین دلیل از نظر طراحان دکوراسیون های داخلی، در این زمینه پیشنهاد می شود. در همین راستا صادرات فرش 700 شانه گل برجسته کاشان با رنگ بندی های روشن به جهت پر طرفدار بودن رنگ بندی های لایت و روشن متناسب با دکوراسیون های اروپایی صورت می پذیرد.
خصوصیات فرش 700 شانه برجسته کاشان
تولید فرش ماشینی 700 شانه به دلیل قیمت مناسب و استحکام زیاد برای استفاده در مکان های پر تردد، در تراکم های متنوع و مدل برجسته صورت می پذیرد. فرش گل برجسته 700 شانه به علت برخورداری از تنوع رنگ بندی با ده پالت رنگی واقعی و خابی برجسته توانسته در ردیف محصولات لوکس فرش کاشان اما با قیمتی مناسب تر به جهت کم تراکم بودن قرار گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

صادرات فرش 700 شانه گل برجسته کاشان
از سری محصولات پر فروش فرش کاشان که هم می توان به عنوان محصول ارزان قیمت و هم لوکس از آن نام برد، فرش ماشینی گل برجسته 700 شانه است که در زیباترین و جدیدترین طرح ها تولید و به جهت استقبال از آن در سراسر دنیا به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس و خاورمیانه که به دنبال محصولات ارزان قیمت و اصیل هستند، صادرات فرش 700 شانه برجسته کاشان صورت می پذیرد.

برگشت به بالا