خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا

موجود نیست
فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
10 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
37103HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
4,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

فرش 700 شانه گل برجسته طرح رستا از پالت نقشه فرش تبریز برگرفته شده که توسط شرکت فرش کاشانک در زمینه رنگ بندی فرش کرم و گردویی ارائه شده است. فروش مستقیم فرش 700 شانه گل برجسته جدید کاشان توسط این شرکت معتبر فرش به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک صورت می پذیرد.
ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته
تولید کنندگان با استفاده از به کار گیری الیاف بافت اکریلیک مقاوم در برابر حرارت و الیاف هایبالک شکل پذیر توانسته اند به تولید فرش ماشینی گل برجسته دست یابند، بدین روش که قسمت هایی را که می خواهند برجسته تر نمایان شود، با استفاده از الیاف اکریلیک و قسمت های فرو رفته را با الیاف هایبالک می بافند. در ابتدا کل خاب فرش یکسان بوده و در نهایت با حرارت دهی به فرش، قسمت ها اکریلیک به شکل برجسته و قسمت های هایبالک به شکل فرو رفته در می آید که این فرآیند در تولید فرش 700 شانه گل برجسته نیز به کار گرفته می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش مستقیم فرش 700 شانه گل برجسته جدید کاشان
بسیاری از خریداران جهت خریدی ارزان به دنیال روش های مستقیم و بی واسطه هستند اما به دلیل نداشتن فرصت کافی و یا دوری مسیر نمی توانند به کارخانه فرش مراجعه نمایند. از همین رو مدیران شرکت فرش کاشانک با فراهم آوردن امکان خرید مستقیم فرش 700 شانه برجسته جدید کاشان به عنوان فرش پر فروش موجب رضایت و جلب نظر اکثر مشتریان شده است.

برگشت به بالا