خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا

موجود نیست
فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
10 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
37101HB
وضعيت موجودي:
موجود نیست
اندازه :
رنگبندی :
4,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش
محصولات پیشنهادی

از شاخه محصولات پر فروش فرش کاشان می توان به معرفی فرش گل برجسته 700 شانه به عنوان محصولی لوکس و قیمت مناسب پرداخت. از همین رو شرکت فرش کاشانک به فروش آنلاین فرش 700 شانه برجسته زیبای کاشان به صورت مستقیم و بی واسطه با قیمت درب کارخانه در جهت مرتفع سازی نیاز مشتریان با توان مالی مختلف پرداخته است. فرش 700 شانه گل برجسته طرح انیسا از طرح های ارائه شده توسط این شرکت معتبر فرش در زمینه رنگ بندی فرش کرم، سرمه ای، فیلی و گردویی می باشد.
خصوصیات فرش 700 شانه گل برجسته
از سری خصوصیات بارز فرش ماشینی هفتصد شانه برجسته می توان به نوع بافت آن اشاره داشت که دارای خاب کوتاه و بلند می باشد. فرش ماشینی 700 شانه کاشان به دلیل پر طرفدار بودن در تنوع بالایی از طرح و رنگ و مدل و تراکم تولید می گردد که از نمونه های آن می توان فرش گل برجسته 700 شانه را معرفی نمود که تولید کنندگان در تولید با استفاده از به کارگیری الیاف بافت اکریلیک و هایبالک توانسته اند، به تولید فرش 700 شانه برجسته دست یابند، چرا که این الیاف بافت هر کدام از ویژگی خاص برخوردار می باشد که واکنش های مختلفی از خود در برابر حرارت نشان می دهند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش 700 شانه برجسته زیبای کاشان
شرکت فرش کاشانک به منظور فروش اینترنتی فرش 700 شانه گل برجسته کاشان با طرح های زیبا و جدید از دو روش حضوری و غیر حضوری به این امر پرداخته است تا بدین طریق نیاز متقاضیان در این شاخه از محصول را بتواند به بهترین نحو مرتفع سازد. امکان خرید اینترنتی فرش 700 شانه گل برجسته کاشان با قیمت درب کارخانه به صورت غیر حضوری و مستقیم از طریق فروشگاه آنلاین فرش کاشانک امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا