خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح نازنین

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح نازنین
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح نازنین فرش 700 شانه 8 رنگ طرح نازنین فرش 700 شانه 8 رنگ طرح نازنین

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
370821
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح نازنین یکی از طرح های تولیدی و عرضه شده در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که به صورت فرش 700 شانه سرمه ای کاشان در ابعاد استاندارد فرش از سایز فرش 6 متری گرفته تا سایز های قالیچه به فروش می رسد. این نمونه طرح فرش ماشینی را که علاوه بر طراحی زیبا در دسته بندی فرش های پرفروش، فرش 700 شانه تراکم 2550 تولید گشته است را می توانید با قیمت مطلوب و مناسب از این مجموعه فروشگاهی خریداری نمایید.
خرید طرح جدید فرش 700 شانه با نازلترین قیمت تحت نام فرش طرح نازنین در فروشگاه فرش کاشانک به سبب فروش مستقیم و بدون واسطه در کنار بحث رقابت یکی از علل عرضه فرش با قیمت تولیدی به خریداران می باشد که به سبب جلب اعتماد و رضایت خریداران در باب کیفیت، ارائه ضمانت نیز در این راستا به همراه هر تخته فرش صورت می گیرد.
مشخصات طرح جدید فرش 700 شانه
در کنار بحث شانه و تراکم و طراحی به روز بافت فرش های 700 شانه از دیگر ویژگی های فرش 700 شانه کاشان می توان به نوع نخ بافت این محصولات که از گزینه های تاثیر گذار در باب کیفیت فرش های ماشینی می باشد، اشاره نمود. بافت فرش های ماشینی 700 شانه با مرغوبت ترین نوع الیاف با جنس آکریلیک هیت ست شده مورد بافت قرار می گیرند که از نمونه نخ های با کیفیت و بدون پرز دهی و مقاومت می باشد که فرش تولیدی با این نوع نخ خاب که در حدود 80 درصد از فرش را تشکیل می دهد را در دسته فرش های درجه یک قرار می دهد. نمره نخ بافت این فرش های ماشینی با ضخامت حدود 11 میلی برابر با 18 سه لا و 21 می باشد که این امر در باب کیفیت و پاخور شدن فرش تاثیر گذار می باشد. از دیگر مشخصه های بافت این دسته از فرش ماشینی کاشان استفاده از طیف 8 رنگ واقعی را می توان بیان نمود که بحث زیبایی فرش را به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید طرح جدید فرش 700 شانه با نازلترین قیمت
اگر در پی خرید طرح جدید فرش 700 شانه با نازلترین قیمت هستید پیشنهاد خرید از فروشگاه فرش کاشانک را به خاطر داشته باشید. تنوع بالای طرح و رنگ بندی محصولات در این فروشگاه در کنار بحث فروش بدون واسطه که قیمت مناسب محصولات را با تضمین کیفیت به همراه دارد را می توانید از این فروشگاه به صورت حضوری و حتی اینترنتی با امکان مقایسه عکس فرش هفتصد شانه با طرح های دیگر محصول به دست آورید.

برگشت به بالا