خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
370816
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از پر فروش ترین طرح هایی که توسط کارخانجات شهر فرش کاشان ارائه می گردد، می توان به فرش 700 شانه 8 رنگ طرح هیوا اشاره داشت که استقبال زیادی از آن به عمل آمده است. فرش ماشینی کاشان طرح هیوا 700 شانه سرمه ای به قیمت کارخانه را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به صورت غیر حضوری و مستقیم تهیه و خریداری نمایید. این شرکت معتبر فرش این فرش پر فروش را در دو رنگ بندی بسیار پر طرفدار فرش سرمه ای متناسب با فضاهای بزرگ و رنگ فیلی مناسب دکوراسیون های مدرن ارائه نموده است.
مشخصات فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
تولید فرش 700 شانه به علت پر فروش بودن در تراکم ها و رنگ بندی های متعددی صورت می پذیرد که بدین واسطه افراد با توان مالی متفاوت می توانند این محصول را تهیه و خریداری نمایند، چرا که تعداد گره های به کار رفته در عرض و طول فرش و تعداد رنگ بندی به کار رفته در آن به عنوان فاکتور تعیین کننده قیمت فرش ماشینی به شمار می آید. فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550 هشت رنگ از متداول ترین نوع این محصول می باشد که در کارخانجات فرش بافی در متنوع ترین طرح و رنگ بندی تولید و ارائه می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش ماشینی کاشان طرح هیوا 700 شانه سرمه ای به قیمت کارخانه
شرکت فرش کاشانک به عنوان یکی از شرکت های بزرگ فرش ماشینی در شهر فرش کاشان ارائه دهنده متنوع ترین و جدیدترین فرش های ماشینی در تراکم های مختلف می باشد که از پر فروش ترین آن به فروش مستقیم فرش 700 شانه طرح هیوا سرمه ای کاشان به قیمت درب کارخانه همراه با ارائه گارانتی معتبر کالا جهت ضمانت کیفیت و قیمت و سلامت فرش پرداخته است.

برگشت به بالا