خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
370812
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

از نمونه تولیدات فرش های ماشینی در صنعت فرش بافی بعد از فرش های بافته شده با تراکم 350 و 500 شانه را می توان فرش های 700 شانه تراکم 2550 معرفی نمود که حتی با به روی کارآمدن فرش با تراکم بالاتر هنوز هم در بازار فرش مورد تقاضا می باشد. علت تقاضا در باب خرید این نمونه از فرش های ماشینی را می توان علاوه بر بحث قیمت مناسب به کیفیت بالای این محصولات مرتبط دانست که در کارخانجات فرش بافی به ویژه کارخانه فرش کاشانک در شهر فرش کاشان با متنوع ترین طرح و رنگ بندی روانه بازار فرش می گردد. به همین علت و تقاضا در بحث خرید هموطنان از سراسر کشور کارخانه های معتبر در این زمینه به راه اندازی فروشگاه اینترنتی اقدام نموده اند تا دسترسی به فرش های 700 شانه کاشان که در دسته بندی های مختلف بر اساس طیف رنگی به کار رفته در آن قرار می گیرند را به راحتی برای خریداران مهیا سازند.
از نمونه دسته بندی های این محصول می توان فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ را بیان نمود که به سبب به کا بردن طیف 8 رنگ واقعی از لحاظ رنگ بندی نقش و نگاره ها زیبای بیشتری را برای فرش فراهم می سازد.
لذا همین موضوعات بیان شده در بالا را می توان علت نام گیری فروشگاه فرش کاشانک به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی فرش 700 شانه هشت رنگ بیان نمود که در باب رفع تقاضا و نیاز خریداران متنوع ترین طرح فرش با تم رنگ زمینه متناسب برای هر نوع دکوراسیون را روانه بازار می نماید. از جمله طرح های ارائه شده در این فروشگاه که طراحی خاص و منحصر به فردی را برای انتخاب در هر نوع سبک دکوراتیو از مدرن گرفته تا کلاسیک به همراه دارد را می توان فرش 700 شانه 8 رنگ طرح فرنگ معرفی نمود که با تم رنگی فرش فیلی و فرش 700 شانه سرمه ای قابل فروش می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 700 شانه هشت رنگ
یکی از پر فروش ترین شاخه های فرش ماشینی به لحاظ قیمت مناسب و کیفیت بالا را می توان فرش های ماشینی 700 شانه کاشان معرفی نمود که توانسته با به روی کار آمدن تراکم بافت فرش های جدید باز هم مورد تقاضا برای خرید قرار گیرد. همین تقاضا در خرید این دسته محصولات بوده که طراحان و تولید کنندگان را بر این داشته تا علاوه بر استفاده از طرح های جدید در بافت این محصولات با به کار بردن طیف رنگی به کار رفته در بافت فرش این زیبایی دو چندان گردد. در تولید اولین سری از محصولات 700 شانه از تعداد 8 رنگ واقعی در بافت فرش استفاده می شده است که با توجه به مد و رفع نیاز خریداران در بحث زیبایی علاوه بر فرش 700 شانه هشت رنگ امروزه استفاده از تعداد 10 رنگ واقعی در تولید این محصولات به کار برده می شود که همین موضوع افزایش قیمت و زیبایی را در پی داشته است.

برگشت به بالا