خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
37089
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

امروزه بحث نوسانات اقتصادی موجود در جامعه سبب گشته تا خریداران فرش های ماشینی را به سمت خرید فرش با ارزانترین قیمت سوق دهد به طوری که علاوه بر بحث قیمت مناسب فرش خریداری شده دارای کیفیت بالایی باشد تا بتوان در طی سالیان متمادی از این محصول استفاده نمود. به همین جهت در بین تراکم های مختلف عرضه فرش ماشینی در بازار می توان فرش 700 شانه را یکی از گزینه های مناسب برای خرید معرفی نمود که علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت بالا برای استفاده از آن طی چتد سال می باشد. از ویژگی های این دسته از فرش های ماشینی با طرح های مختلف از جمله فرش 700 شانه 8 رنگ طرح راز که کیفیت بالا و قیمت مناسب را دارا می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- بافت فرش های 700 شانه با تراکم 2550 صورت می گیرد که از بهترین تراکم بافت در فرش های ماشینی بوده و همین تعداد گره های بافت بوده که به نوعی علاوه بر زیبایی در زمینه استحکام فرش تاثیر دارد.
- به کار بردن تعداد رنگ واقعی بافت این محصولات از تعداد 8 رنگ گرفته تا 10 رنگ واقعی از المان هایی است که تثبیت رنگ در این محصولات را به همراه دارد که خود یکی از موضوعات مهم در زمینه کیفیت به شمار می رود.
- به کار بردن نوع الیاف بافت که در فروشگاه فرش کاشانک از مرغوبت ترین نوع الیاف به نام آکریلیک استفاده می شود را می توان یکی دیگر از مهم ترین مسائل در کیفیت فرش بیان نمود که در باب ارتقای کیفیت این نوع الیاف را در فرایند گرمادهی به صورت هیت ست در می آوردند تا هم از پرزدهی آن کاسته شود و هم مقاومت آن را در براب حرارت و گرما افرایش دهند.
استفاده از این نوع الیاف و تعداد 8 رنگ بافت این فرش های ماشینی و فروش مستقیم بدون حضور دلالان را می توان از عوامل خرید فرش اکریلیک 700 شانه 8 رنگ تراکم 2550 با ارزانترین قیمت از این فروشگاه بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش اکریلیک 700 شانه 8 رنگ تراکم 2550 با ارزانترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک در زمینه ارضای نیاز خریداران با هر سلیقه و فرهنگ و بحث نوسانات اقتصادی در جامعه عرضه محصولات خود را با بالاترین کیفیت در متنوع ترین طرح و رنگ بندی با قیمت مناسب برای فروش آماده کرده است تا به راحتی متقاضیان بتوانند به فرش ارزان با کیفیت در تراکم بافت فرش 700 شانه دست یابند. به همین جهت علاوه بر خرید فرش اکریلیک 700 شانه 8 رنگ تراکم 2550 با ارزانترین قیمت به صورت حضوری امکان خرید به شکل آنلاین را نیز امکان پذیر ساخته تا با کاهش هزینه رفت و آمد برای خریداران امکان خرید فرش با کمترین هزینه مهیا گردد.

برگشت به بالا