خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
37088
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح چکاوک یکی از محصولات عرضه شده در بازار فرش می باشد که می توانید آن را در فروشگاه فرش کاشانک یکی از معتبر ترین کارخانجات فرش بافی شهر فرش کاشان خریداری نمایید. استقبال از این طرح فرش امکان ارائه فرش رنگ فیلی و فرش 700 شانه سرمه ای با طرح چکاوک را در فروشگاه فرش کاشانک به همراه داشته است که سبب گشته با این طیف رنگی هم انتخاب این فرش برای دکوراتیو مدرن و هم کلاسیک به راحتی صورت پذیرد.
تم رنگ زمینه فرش فیلی در این محصول انتخاب آن را برای دکوراتیو مدرن به سبب خنثی بودن این طیف رنگی و امکان استفاده از آن با هر هارمونیک رنگی را میسر ساخته است. در زمینه فرش سرمه ای با دکوراسیون نیز توجه به یک سری از نکات ضروری است که در این باب می توانید به مقاله مربوطه در باب ست منزل با فرش سرمه ای مراجعه نمایید.
در زمینه خرید این طرح فرش یا حتی دیگر طرح های فرش جدید کاشان می توانید به خرید مستقیم انواع فرش 700 شانه طرح جدید و با کیفیت از کارخانه به صورت آنلاین و حضوری اقدام نمایید که در صورت خرید آنلاین می توانید به راحتی به مقایسه و مشاهده طرح های انواع مختلف فرش ماشینی دست یافته و به انتخابی درخور دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم انواع فرش 700 شانه طرح جدید و با کیفیت از کارخانه
در زمینه خرید فرش علاوه بر توجه به طرح و رنگ فرش انتخابی بحث قیمت و کیفیت فرش نیز از مسائل مهم تلقی می گردد که خریداران در زمینه خرید به آن توجه می نمایند. لذا در این راستا فروشگاه فرش کاشانک امکان خرید را به صورت مستقیم بدون حضور واسطه و دلالان مهیا نموده است تا به راحتی امکان خرید فراهم آید. لذا در این جهت فروشگاه فرش کاشانک با حذف دست دلالان در بحث فروش امکان خرید مستقیم انواع فرش 700 شانه طرح جدید و با کیفیت از کارخانه را مهیا نموده است که به راحتی می توانید با اطمینان از کیفیت و عرضه فرش با قیمت مناسب به متنوع ترین و جدیدترین طرح های این محصول دست یابید.

برگشت به بالا