خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
37086
وضعيت موجودي:
موجود است
3,200,000 تومان 3,136,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

فرش 700 شانه 8 رنگ طرح پاتریس یکی از طرح های بافت فرش های ماشینی در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که توانسته با طراحی نوین خود مورد پسند و تقاضای بسیاری از خریداران قرار گیرد. این طرح فرش با طراحی فوق العاده زیبا را می توانید با رنگ فرش 700 شانه فیلی از این فروشگاه مورد خریداری قرار دهید. استفاده از این تم رنگ زمینه سبب گشته تا انتخاب این فرش برای هر سبک دکوراسیون با هارمونیک رنگی امکان پذیر باشد زیرا این رنگ فرش به سبب طیف رنگی خنثی قابلیت هماهنگی با هر رنگ را دارا می باشد.
به کار بردن طیف هشت رنگ واقعی در تولید این طرح و نگاره های فرش یکی از علل زیبایی این فرش ماشینی بوده که با به کار رفتن الیاف نازک و درخشنده آکریلیک نیز این زیبایی ارتقا یافته است. البته در کنار بحث زیبایی استفاده از الیاف آکریلیک که طی فرایند هیت ست قرار می گیرد خود از علل ارتقای کیفیت فرش های ماشینی می باشد که استفاده از آن در بافت محصولات فرش آکریلیک را روانه بازار می نماید. به همین جهت فرش 700 شانه تراکم 2550 آکریلیک را در دسته بندی فرش های درجه یک قرار می دهند.
با توجه به اطالاعات بیان شده در زمینه خرید فرش 700 شانه 8 رنگ پاتریس با ویژگی های بالا می توانید این محصول را به صورت خرید اینترنتی فرش پاتریس 700 شانه 8 رنگ 2550 تراکم با بهترین قیمت از فروشگاه فرش کاشانک خریداری نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش 700 شانه آکریلیک
امروزه مرغوب ترین نوع الیاف بافت فرش های ماشینی در تراکم های مختلف از جمله فرش 700 شانه را می توان الیاف مصنوعی آکریلیک معرفی نمود که توانسته در مقایسه با دیگر الیاف های مورد استفاده در بافت فرش از جمله پلی استر، پلی پروپیلن و ... بهترین نوع الیاف شناخته شود. این نوع الیاف را در برابر فرآیند گرمادهی به صورت هیت ست در می آورند تا این نوع نخ فاقد پرزدهی شده و در برابر حرارت و گرما مقاومت پیدا نماید به همین منظور از بهترین و مرغوب ترین نوع نخ بافت فرش به شمار می رود که در فرش های ماشینی از جمله فرش 700 شانه آکریلیک مورد استفاده قرار می گیرد. لذا علاوه بر کیفیت بالای فرش ها کمی افزایش قیمت را نیز در پی خواهد داشت.

برگشت به بالا