خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت

فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
10 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
آکریلیک هیت ست شده
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
37102
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
6,250,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

به کار بردن برخی از طراحی های بافت فرش ماشینی و مواجه شدن با تقاضای بالای خرید این محصولات سبب گشته تا برخی از طرح های بافت فرش ماشینی کاشان به عنوان فرش های پر فروش معرفی گردند که فرش 700 شانه 10 رنگ طرح باغ بهشت یکی از این فرش های ماشینی می باشد. البته به جزء طراحی این محصولات به کار بردن تراکم بافت نیز از المان های موثر در پر فروش بودن فرش می باشد که فرش 700 شانه تراکم 2550 که از مطلوب ترین دسته بندی فرش های ماشینی از لحاظ قیمت می باشد را می توان یکی از این نوع فرش ها بیان نمود.
استقبال از طرح های پر فروش در تراکم خاص بافت فرش به ویژه فرش های ماشینی هفتصد شانه تراکم 2550 سبب بافت این نمونه از فرش های ماشینی با تننوع رنگ زمینه بالا گشته است تا علاوه بر پوشش سلیقه خریداران بتوان با هارمونیک رنگی دیزاین منازل به انتخابی درخور برای کف پوش دست یافت. به همین جهت تولید فرش 700 شانه طرح باغ بهشت 10 رنگ در فروشگاه فرش کاشانک یکی از تولید کننده و عرضه کننده های شهر فرش کاشان با رنگ بندی فرش سرمه ای و فرش رنگ فیلی صورت می گیرد که رنگ فیلی از طیف رنگ بندی های خنثی به عنوان رنگ فرش سال بیشترین استقبال را برای خرید به همراه داشته است. زیرا استفاده از این رنگ فرش انتخاب و ست نمودن با هر هارمونیک رنگی دکوراسیون را به راحتی به همراه دارد. 
لذا در باب خرید فرش طرح باغ بهشت با ویژگی های ذکر شده در بالا می توانید از فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده بهترین قیمت فرش کاشان 700 شانه طرح باغ بهشت فیلی به این محصول در ابعاد مختلف دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بهترین قیمت فرش کاشان 700 شانه
فروشگاه فرش کاشانک در باب ارائه بهترین قیمت فرش کاشان 700 شانه به جهت ایجاد امکان خرید هموطنان با هر توان مالی بحث فروش مستقیم را در نظر گرفته است که به سبب کوتاه نمودن دست دلالان و تعامل مستقیم با خریدار به شیوه حضوری و حتی آنلاین از طریق وب سایت فرش کاشانک، قیمت تولیدی محصولات را بدون هیچ گونه ارزش افزوده ای برای خریداران امکان پذیر ساخته است. به همین جهت در باب خرید بهترین قیمت فرش کاشان 700 شانه به ویژه در طرح های پر فروش می توانید از این فروشگاه دیدن و خرید نمایید.

برگشت به بالا