خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ارزان از کجا بخریم؟

خرید فرش ارزان کاشان

کجا فرش ارزان بخرم؟ سوالی است که اکثر خریداران دارند. درست است که کیفیت و زیبایی دو آیتم مهم در خرید فرش ماشینی است ولی قیمت فرش نیز از آیتم های مهم در هنگام خرید است. البته برخی از تولید کنندگان هستند که با تولید محصولات بی کیفیت خیلی ارزان، سعی دارند تا خریداران را به سمت خود جلب کنند ولی خریدار باید بداند که خرید این محصولات، منجر به تعویض فرش در سال های بعد می شود چون محصولات خیلی ارزان، کیفیت لازم را ندارند و پس از مدتی ماهیت و شکل خود را از دست می دهند.

فرش ارزان از کجا بخریم؟
با کمی سیاست می توانید فرش ارزان و باکیفیت را خریداری کنید. خریداران بهتر است قبل از خرید توجه کنند که فرش را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کنند. خرید فرش مستقیم از کارخانه، سبب دست یافتن فرش به قیمت کارخانه و تولیدی است. خرید مستقیم می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد. فقط باید توجه داشته باشید که خرید اینترنتی را از فروشگاه هایی انجام دهید که زیر نظر تولید کننده باشد و تحت حمایت تولید کننده، اداره شود و از فروشگاه هایی خرید کنید که دارنده نماد اعتماد و نماد زرین پال باشد.
وقتی کارخانه ای فروش مستقیم دارد و به صورت حضور در کارخانه و یا اینترنتی، به فروش می پردازد، به دلیل حذف برخی از هزینه های بازار، در حدود 40 درصد ارزان تر از بازار، محصولات را ارائه می دهد و هزینه های اضافی از قبیل اجاره نمایشگله، پرداخت قبوض و ... را حذف کرده است.
البته قبل از خرید فرش ارزان باید دقت کنید که:
- کارخانه و یا فروشگاه اینترنتی را انتخاب کنید که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده؛ به تولید می پرازد. فرش های آکریلیک هیت ست شده، بسیار مقاوم هستند و کیفیت بی نظیری دارند.
- برخی از کارخانه ها برای فروش فرش های ته انباری، آن ها را زیر قیمت بازار برای فروش می گذارند. باید دقت کنید که از خرید فرش های استوک و ته انباری امتناع ورزید چون ممکن است در انبار، کیفیت خود را از دست داده باشد.
- فرش های پلی استر و بی سی اف و یا محصولاتی که با الیاف مصنوعی بافته می شوند بسیار بی کیفیت هستند. این فرش های خیلی ارزان را خریداری نکنید.
- به برچسب پشت فرش و علامت استاندارد آن دقت کنید. تمامی محصولات؛ باید دارای برچسب حاوی اطلاعات کامل باشند.
- فرش هایی که در شانه و تراکم پایین تولید می شوند از قبیل فرش های 500 شانه، طرح 700 شانه جز فرش های خیلی ارزان قیمت هستند که کیفیت و زیبایی بالایی را ندارند.
- در خرید فرش های 700 شانه دقت کنید. این محصولات به صورت 700 شانه واقعی، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه تولید می شوند. محصولات تبدیلی و طرح 700 شانه جز فرش های ارزانی هستند که کیفیت بالایی ندارند و در تراکم های پایین تولید می شوند. قالی های هفتصد شانه واقعی، محصولاتی هستند که از کیفیت بالایی برخوردارند و با تراکم 2250 و 2550 تولید می شوند.
مقاله مربوطه: تشخیص فرش 700 شانه واقعی

خرید فرش ارزان کاشان
در کاشان، تولید کنندگان بسیاری وجود دارند که به تولید انواع محصولات می پردازند. محصولات بی کیفیت و باکیفیت در این شهر تولید می شود. قبل از توجه به قیمت فرش کاشان، به کیفیت بالای آن توجه کنید و محصولاتی را خریداری کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. فروشگاه فرش کاشانک، یک تولید کننده بزرگ در کاشان است که توانسته است فروش مستقیم انواع محصولات کاشان را به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام دهد. در این کارخانه، بهترین الیاف با بهترین دستگاه های وندویل بلژیک و شونهر آلمان به فرش های باکیفیت کاشان تبدیل می شوند و طرح های زیبای آن ها بر گرفته از هنر دست بهترین طراحان خبره و زبر دست می باشد.
فرش خوب ارزان، فرشی است که با الیاف آکریلیک هیت ست شده و در شانه و تراکم بالا بافته شده باشد که این محصولات در این کارخانه به فروش می رسد.
در خرید اینترنتی فرش ارزان کاشان از این کارخانه و خرید حضوری تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی فروخته می شود و خریداران آنلاین می توانند با پرداخت بیعانه، سفارش خود را انجام دهند و محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا