خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید فرش طرح باغ ارم

راهنمای خرید فرش طرح باغ ارم
خرید اینترنتی امن

امروزه با وجود استقبال بسیاری که از طرح های جدید به جهت استفاده در دکوراسیون های مدرن می شود، می توان طرح قدیمی فرش باغ ارم را به عنوان یکی از طرح های تلفیقی از سنت و مدرنیته پر فروش نیز معرفی نمود. در همین راستا مقاله ای در رابطه با راهنمای خرید فرش طرح باغ ارم ارائه نموده ایم که با مطالعه آن خواهید توانست این محصول را بسیار بهتر و کاربردی تر مورد استفاده و با هارمونی و هم خوانی بیش تری با فضا چیدمان نمایید.


خرید فرش طرح باغ ارم

فرش باغ ارم کاشان از طرح های بسیار زیبا و جذابی است که نقشه آن برگرفته از باغ تاریخی ارم شیراز می باشد که در آن قاب هایی متفاوت از گل و گلدان و میوه حاشیه ترنج را در بر گرفته که نقش و نگار هر یک از هم متفاوت می باشد و در مرکز قابی مستطیل شکل دارای نقش و نگاری از گل و بوته و پرنده جای ترنج را گرفته است. حاشیه های کناری فرش طرح باغ ارم کاشان نیز با گل های رز نقش نگاری شده است. در چهار گوشه حاشیه فرش ماشینی طرح باغ ارم نیز طرحی لوزی شکل خارج از طرح های خشتی قرار گرفته است.

به کارگیری از فرش باغ ارم سرمه ای در دکوراسیون های اصیل و کلاسیک به جهت تفکیک سازی و ایجاد صمیمیت در فضا بسیار مناسب خواهد بود. از این رو تولید رنگ تیره این طرح فرش پرطرفدار در بین کارخانجات تولیدی بسیار متداول است و خریداران بسیاری بیش تر از رنگ های روشن مانند فرش طرح باغ ارم کرم رنگ ترجیح به خریداری آن می دهند. چرا که رنگ زمینه تیره سبب جذابیت و جلوه هر چه بیش تر طرح و نقش های رنگی داخل آن می شود، اما به صورت کلی طرح پر نقش این فرش پر فروش سبب عدم دیده شدن رنگ زمینه شده است. قیمت فرش طرح باغ ارم سرمه ای نسبت به تراکم و جنس الیاف به کار رفته در آن تعیین می شود بدین منظور که می توان قیمت فرش ۷۰۰شانه طرح باغ ارم را نسبت به تراکم های بالاتر مناسب تر اعلام نمود.

فرش طرح باغ ارم ۷۰۰ شانه یکی از تراکم های پرفروش از این طرح است که تولید آن در بین کارخانجات بسیار متداول تر از دیگر تراکم ها می باشد. فرش باغ ارم ۷۰۰ شانه از پاخوری بسیار نرم و راحت، ضد حساسیت، انعطاف پذیری بالا و در عین حال مقاومت و ظرافت بافت بسیاری خوبی نیز برخوردار است که خریداران می توانند از آن به عنوان فرش نشیمن، اتاق خواب و حتی حال و پذیرایی های پر تردد استفاده نمایند، چرا که تولید فرش 700 شانه با تراکم 2550 به عنوان تراکمی مناسب به لحاظ زیبایی و استحکام صورت می پذیرد. هم چنین در بافت این تراکم گره از الیاف بافت مقاوم و نازک اکریلیک هیت ست شده بدون پرز با خاصیت ارتجاعی و قابل شست و شو بدون آبرفتگی و رنگ دهی استفاده شده است. به همین دلیل از آن با عنوان بهترین الیاف بافت فرش نیز نام برده می شود که در تولید تراکم های پرفروشی چون فرش 700 شانه تراکم 2550 باغ ارم به کار می رود.


قیمت فرش طرح باغ ارم کاشان

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، تراکم گره عرضی و طولی یا همان شانه و تراکم به عنوان یکی از فاکتورهای بسیار مهم در قیمت فرش طرح باغ ارم و یا هر طرح دیگری شناخته می شود که افزایش آن در یک متر عرضی و طولی سبب افزایش قیمت فرش ماشینی طرح باغ ارم می شود. علاوه بر آن می توان سایز فرش را عاملی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت دانست که رابطه مستقیمی با هم دارند. بدین منظور که افزایش ابعاد سبب افزایش مقدار الیاف مصرفی و وزن فرش ماشینی و نهایتا قیمت آن می شود. به عنوان مثال قیمت فرش ۱۲متری طرح باغ ارم مسلما نسبت به قیمت فرش 9 متری طرح باغ ارم بیش تر است.


خرید اینترنتی فرش طرح باغ ارم

به منظور تهیه و خریداری فرش طرح باغ ارم قیمت مناسب در تراکم های متعدد متناسب با فرش پذیرایی و یا نشیمن می توانید به فروشگاه فرش کاشانک به عنوان یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده انواع طرح های پر فروش مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر فرش دارای انواع فرش طرح باغ ارم با تراکم، رنگ بندی و ابعاد مختلف است که متقاضیان به واسطه آن می توانند از محصول مورد نظر خود بهره مند گردند. بهترین قیمت فرش طرح باغ ارم در شهر فرش کاشان را می توانید از وب سایت فروشگاهی مشاهده نمایید، زیرا علاوه بر تنوع محصولی و کیفیت محصولات خود خدمات خوبی در راستای کاهش هزینه های مشتری و جلب رضایت آن ها هم چون فراهم آوردن امکان خرید اینترنتی فرش طرح باغ ارم با قیمت درب کارخانه همراه با گارانتی معتبر کالا را ارائه نموده است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا