مشاوره و پشتیبانی : 09132647608 | 03155510455

فرش کاشان

تولید فرش خام برای چاپ

خرید فرش خام برای چاپ

فرش خام و فرش سفید مخصوص چاپ
کاربرد فرش خام سفید رنگ
نحوه چاپ طرح فرش خام

شاید سوال شما این باشد که فرش خام چیست؟ برای اطلاعات دقیق در این زمینه با ما همراه باشید.
تولید فرش خام برای چاپ انجام می شود که به آن فرش سفید نیز می گویند یعنی قطعه از بافت که روی آن هیچ نقش و نگاری وجود ندارد و اصولا خرید فرش خام برای چاپ انجام می شود.

فرش خام و فرش سفید مخصوص چاپ
همانطور که گفته شد، این محصولات با الیاف و تار و پود سفید رنگ بافته می شوند و طرح فرش خام، سفید است. این فرش های سفید را برای پیاده کردن طرح های سابلیمیشن و یا شابلونی می خرند. از این رو کیفیت این محصولات باید بالا باشد تا در هنگام چاپ طرح روی آن ها، الیاف آن دستخوش تغییر نگیرد.
قیمت فرش خام بستگی به نوع الیاف آن و شانه و تراکم دارد. اگر این محصولات با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شوند، کیفیت و قیمت بالاتری دارند و همچنین در شانه و تراکم های مختلف بافته می شوند. فرش خام 500 شانه، فرش خام 700 شانه، فرش خام 1000 شانه و فرش خام 1200 شانه و فرش های خام 1500 شانه تولید می شود که هرچه این شانه و تراکم بالاتر رود، طرح چاپ روی آن، زیباتر جلوه می کند.
اگر این محصولات با دیگر الیاف از جمله پلی استر و یا پلی پروپیلن بافته شوند، قیمت ارزان تری دارند و بالطبع کیفیت شان پایین تر است.
فرش خام سابلیمیشن توسط گروه تولیدی فرش کاشانک در ابعاد مختلف تولید می شود. ابعاد این محصولات از A4 تا عرض 4 متر می باشد.

کاربرد فرش خام سفید رنگ
از این محصولات برای تابلو فرش های چاپی استفاده می شود. بدین صورت که طرح مورد نظر تابلو روی این بافته های سفید رنگ ایجاد می شود. البته در برخی از مواقع برای قالیچه ها هم استفاده می شود. بدین صورت که فرش خام در ابعاد بزرگتر تولید شده و طرح قالیچه توسط دستگاه چاپ سابلیمیشن روی آن حک می شود.
چاپ عکس عزیزانتان روی این بافته ها می تواند هدیه ای باشد برای آن ها. اگر قصد چاپ عکس روی تابلو فرش دارید، می توانید این بافته های خام سفید رنگ را خریداری کنید و به مراکز چاپ سابلیمیشن ببرید و عکس و بافته را ارائه دهید تا تابلوی چاپی آماده شده را به شما تحویل دهند.

خرید فرش سفید و خام
گروه تولیدی فرش کاشانک، ضمن ارائه انواع محصولات برای برطرف کردن نیاز برخی از هموطنان و تولید کنندگان تابلو فرش های چاپی، به تولید فرش خام در کاشان پرداخته است و این بافته های سفید را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید کرده است. از مزایای این الیاف، درخشان و براقیت، طول عمر بالا، بدون پرز بودن است که این عوامل سبب چاپ بهتر نقشه فرش خام می شود.
خرید عمده فرش خام از این مرکز و خرید تکی امکان پذیر است و از آنجایی که این مرکز یک تولید کننده بزرگ است توانایی فروش مستقیم و بدون واسطه را دارد و شما می توانید با قیمت تولیدی و عمده، محصولات را خریداری کنید.

نحوه چاپ طرح فرش خام
طرح و یا عکس مورد نظر را با دستگاه سابلیمیشن و با استفاده از رنگ های مخصوص، روی بافته خام سفید رنگ چاپ می کنند و عملکرد این دستگاه به گونه ای است که رنگ را با حرارت بالا از حالت مایع به گاز در می آورد و روی سطح فرش پاشیده می شود. طرح فرش خام، بسیار زیبا، شفاف و درخشان است و امروزه از تابلو فرش های چاپی بیشتر از تابلو های بافت بهره می برند چون رنگبندی زنده تری دارند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  بهترین قیمت فرش
•  ارسال رایگان فرش
•  شرایط بازگشت فرش
•  چگونه اعتماد کنیم؟
•  بهترین کیفیت فرش
•  حریم خصوصی کاربران
نماد اعتماد الکترونیکی خرید فرش ماشینی ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
هفت روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم » کیفیت در زمانِ پشتیبانی
خرید فرش ماشینی
خرید فرش کاشان