مشاوره و پشتیبانی : 09132647608 | 03155510455

فرش کاشان

نحوه انتخاب فرش مناسب اتاق خواب

انتخاب فرش مناسب اتاق خواب

فرش های مدرن مناسب اتاق خواب
رنگ فرش مناسب اتاق خواب
چیدمان فرش مناسب اتاق خواب 
فرش مناسب اتاق خواب کودک و نوجوان

به طور کل در انتخاب فرش مناسب دکوراسیون منزل، فرش مناسب اتاق خواب و فرش مناسب آشپزخانه رازی هایی بسیار خلاقانه ای نهفته است که اگر بدانید قطعا دکور فوق العاده ای را طراحی خواهید کرد. در این مقاله میخواهیم درباره نحوه انتخاب فرش اتاق خواب برای شما نکاتی قابل توجه ارائه دهیم. اکثر خانواده ها هنگام انتخاب وسایل منزل اولویتشان خرید وسایل، برای اتاق پذیرای می باشد و اولویت های بعدی را برای انتخاب فرش اتاق خواب می گذارند. اغلب افراد برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب و انتخاب فرش مناسب دکوراسیون منزل خود دچار سردرگمی می شوند و این به دلیل وجود تنوع زیاد طرح در انتخاب فرش می باشد. شما می توانید با به کار گیری سلیقه خود و انتخاب بهترین فرش مناسب اتاق خواب برای منزل خود دکوری بی نظیر ایجاد کنید. در هنگام خرید فرش درجه یک جدید علاوه بر زیبایی و طرح فرش باید به موارد دیگری نیز مثل سایز فرش، جنس فرش و رنگ فرش و... توجه داشت.

با تکمیل شدن دکوراسیون اتاق خواب یعنی تهیه تخت خواب، کمد نوبت به انتخاب فرش می رسد که با توجه به وسایل اتاق خواب، انتخاب خواهد شد و این انتخاب یکی از سخت ترین تصمیم هاست به دلیل قرار گرفتن  تخت خواب در اتاق، فضا برای پهن کردن فرش کم می شود و بیشتر افراد از قالیچه استفاده می کنند. حواستان باشد که قالیچه ها با طرح و رنگ وسایل اتاق هماهنگی داشته باشد. طرح های مدرن و فانتزی می توانند یکی از بهترین و مناسب ترین فرش اتاق خواب باشند، به دلیل اینکه امروزه اکثر دکوراسیون ها رو به مدرنیته شدن می روند و از وسایل مدرن حداکثر استفاده را می کنند و برخی از طراحان داخلی این مهارت را هم دارند که دو سبک مدرن و سنتی را باهم تلفیق کنند.

 خرید فرش اتاق خواب

فرش های مدرن مناسب اتاق خواب
فرش های مدرن از جمله گزینه های مهم برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب می باشند که با انواع فرش های فانتزی، فرش با اشکال هندسی، فرش اتاق خواب سه بعدی و...در شانه ها و ترکم های مختلف موجود می باشند و در بازار عرضه می شوند. فضا های مدرن اغلب با فرش هایی ساده با ابعاد کوچک تر پر می شوند که باب سلیقه بیشتر افراد است.
فرش مناسب اتاق خواب باید دارای پرز های بلند باشد که پای انسان  نرمی و لطافتش را احساس کند و حسی بهتر به ما القا کند.
بنابر این طرح فرش نیز نکته ای تاثیر گذار در اتاق خواب می باشد. نکته اینجاست که اگر وسایل و لوازم اتاق خواب کلاسیک و شلوغ بود، شما می توانید از فرش های ساده و مدرن استفاده کنید و همچنین اگر وسایل اتاق خواب ساده و شیک بود می تونید از فرش های سنتی و شلوغ استفاده کنید! ولی بهتر است در انتخاب فرش اتاق خواب، حتما طرح های مدرن و امروزی را به جای طرح های سنتی و کلاسیک انتخاب کنید.

رنگ فرش مناسب اتاق خواب
رنگ فرش علاوه بر طرح آن، یکی از گزینه هایی است که به روحیه شمایی که یک سوم از تایم خود را در اتاق خواب می گذرانید تاثیر بسیاری می گذارد، زیرا باید از زیبایی و جذابیت خواصی برخوردار باشد و باید هماهنگ با طراحی داخلی اتاق خواب شما باشد و همچنین رنگ های روشن در اتاق خواب گزینه مناسبی خواهد بود، اگر می خواهید فضای اتاقتان دلباز تر و آرامش برخش تر باشد!!
رنگ روشن فرش مناسب اتاق خواب، به دلیل اینکه، در اتاق خواب کمترین رفت و آمد نسبت به اتاق پذیرایی می شود و باعث کمتر کثیف شدن فرش مناسب اتاق خواب شما می شود. رنگ های جیغ و تند نیز می تواند هیجان را به اتاق شما تزریق کند، با اینکه انتخاب فرش کاملا سلیقه ای می باشد!
اگر اتاق خواب شما بدون پنجره و بدون نور است حتما از رنگ های روشن برای قالی استفاده کنید.

چیدمان فرش مناسب اتاق خواب
اینکه فرشی را که از فروشگاه فرش کاشان تهیه می کنید، در کدام قسمت از اتاق خواب پهن بشود هم مهم است و شما باید قبل از خرید حتما متراژ اتاق خواب دستتان باشد تا به راحتی دست به خرید فرش مناسب اتاق خواب بزنید. بسیاری هستند این سلیقه را دارند که فرش تمام قسمت های اتاق خواب را بپوشاند و فضای خالی وجود نداشته باشد و همچنین برخی افراد نیز می خواهند فرش، فقط قسمتی از اتاقشان را بپوشاند،این افراد می توانند فرش را فقط در زیر تخت پهن کرده و فقط 30 سانتی متر از گوشه های فرش از تخت بیرون باشد که این سبک بسیار شیک و مدرن است.

 نحوه انتخاب فرش اتاق خواب

فرش مناسب اتاق خواب کودک و نوجوان
اگر قصد خرید فرش مناسب اتاق خواب کودک و نوجوان را دارید، می تونید از فرش های شش متری و... استفاده کنید. فرش های عروسکی و فرش های کارتونی بهترین گزینه برای فرش اتاق خواب کودک می باشند.

انتخاب فرش مناسب اتاق خواب کودک و نوجوان

خرید فرش مناسب اتاق خواب با قیمت ارزان
اصولا خانوارها برای اتاق خواب فرشی می خرند که مناسب قیمت باشد. از طرفی به جنس آن نیز باید دقت کرد تا پرز و مو را به خود نگیرد. فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، با فروش مستقیم انواع فرش های فانتزی، توانسته است از قیمت فرش های ماشینی اتاق خواب بکاهد و تمامی محصولات مدرن و فانتزی را با قیمت تولیدی و درب کارخانه به فروش برساند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط بازگشت فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشانک
•  شیوه های پرداخت
•  قوانین و مقررات
•  درباره فرش کاشانک
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  بهترین قیمت فرش
نماد اعتماد الکترونیکی خرید فرش ماشینی ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
هفت روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم » کیفیت در زمانِ پشتیبانی
خرید فرش ماشینی
خرید فرش کاشان